História spoločnosti

Od roku1998expert na mrazené pečivo

Od roku1999pôsobíme v Chorvátsku

Od roku2015vo vlastníctve spoločnosti Oriens

Od roku2021expanzia na Slovensku a v Bosne a Hercegovine

HISTÓRIA FIRMY

Život je Chutný!

Spoločnosť Pek-Snack je významná spoločnosť v predvádzkovaní sieťe pekární v Maďarsku a stredoeurópskom regióne , ponúka svojim zákazníkom každý deň čerstvé, chutné a rozmanité pečivo.

Naša spoločnosť vyrába mrazené pekárenské výrobky od roku 1998. Spoločnosť Pek-Snack bola založená ako maďarská rodinná firma a od roku 2015 ju vlastní finančný investor, spoločnosť Oriens.

Naše výrobky vyrábame v jednom z najmodernejších pekárenských závodov v Maďarsku v meste Igal v župe Somogy, vďaka viac ako 350 zamestnancom. Závod s rozlohou 600 m² sa vďaka neustálym inováciam rozrástol na 6 000 m² a v roku 2021 vďaka ďalšej významnej investícii navyšujeme svoju kapacitu o ďalších 40 %. Naše výrobky ponúkame čerstvo upečené vo viac ako 1 800 špecializovaných pekárňach po celom Maďarsku.

Veríme v neustálu inováciu a vývoj. Ako inovátori v našom odvetví neustále pracujeme na vývoji nových príchutí, nových typov výrobkov a nových trhov. V Chorvátsku pôsobíme od roku 1999 a v roku 2021 začíname s veľkou expanziou na Slovensku a v Bosne a Hercegovine.

O našom záväzku voči zákazníkom a obchodným partnerom svedčí aj skutočnosť, že sme v rokoch 2010, 2011, 2012 a 2021 získali ocenenie SUPERBRANDS pre najlepšie spotrebiteľské značky. Naším cieľom zostáva reprezentovať túto vysokú kvalitu a spoľahlivosť v každodennom živote prostredníctvom neustále obnovovaného sortimentu výrobkov.

MANAŽMENT

Zoltan NovakVýkonný riaditeľ

„”

Žák Peterobchodný koordinátor

„My v Pek-Snack sme si toho vedomí, že úspech našich partnerov je NAŠOU spoločnou vecou. Sme hrdí na to, že dokážeme na domácom aj zahraničnom trhu poskytnúť všetkým naším obchodným partnerom stabilnú oporu vďaka vysokokvalitným produktom a spoľahlivému ,motivujúcemu obchodnému tímu predajcov.”