Vyroba

Od roku 1998 dodáva náš vlastný závod v Igale mrazené pekárenské výrobky viac ako 1300 franšízovým partnerom v Maďarsku a takmer 500 v Chorvátsku.

Neustále rozvíjame náš závod, ktorý sa v súčasnosti rozrástol na 6 000 metrov štvorcových. V októbri 2010 sme dokončili investíciu vo výške 700 miliónov forintov na modernizáciu našej výrobnej technológie a rozšírenie kapacity na svetovú úroveň. Zároveň sa naša výroba začala riadiť počítačom a zaviedli sme integrovaný systém ERP.

V roku 2021 sme dosiahli ďalší dôležitý míľnik v našom vývoji: vynaložili sme 500 miliónov forintov na vybudovanie automatizovanej výrobnej linky, ktorá dokáže vyrábať v trvalo vysokej kvalite. Investovali sme tiež 650 miliónov forintov do šokovacej komory . Vďaka týmto dvom zlepšeniam zvýšime našu kapacitu približne o 40 percent a budeme môcť začať vyrábať nové, vysokokvalitné a inovatívne portfóliá výrobkov.

Starostlivo vybrané suroviny, najvyššie štandardy kontroly kvality a bezpečnosti potravín (IFS) v kombinácii s vysokou úrovňou odborných znalostí našich zamestnancov vedú k vynikajúcej kvalite našich výrobkov.